KONU:BAYRAM ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR.

 

T.C. KAYSERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü   - HABER BÜLTENİ
Sayı : 257                                                                                                                 11 Eylül 2010 Pazar
 
Başkan Büyükkılıç’ a vatandaşlardan yoğun ilgi…
 
BAŞKAN HALK İLE BAYRAMLAŞTI.
 
GÜRPINAR,KÜÇÜK BÜRÜNGÜZ, BÜYÜK BÜRÜNGÜZ, SUBAŞI, GESİ
HALKI İLE BAYRAMLAŞTI.
     
      Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Gürpınar, Turan, Büyük Bürüngüz, Küçük Bürüngüz, Subaşı, ve Gesi’ de vatandaşlar ile bayramlaştı.
 
      Bayramın ilk gününü İldem bölgesinde,2. günü Hisarcık ve Kıranardı bölgesinde vatandaşlar ile bayramlaşarak geçiren Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç,bayramın 3. ve son gününde Melikgazi ilçesinin doğu kısmında bulunan Gürpınar, Büyük Bürüngüz, Küçük Bürüngüz, Subaşı,Turan ve Gesi semtlerinde halk ile bayramlaşarak,hem lokum ikram etti,hem de vatandaşlar ile sohbet ederek,yapılan hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
      Gittiği her yerde vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Başkan Büyükkılıç ilk olarak Gürpınar’da vatandaşlar ile bayramlaştı.
      Başkan Büyükkılıç” hepinizin bayramını tebrik ediyorum. Nice bayramlara aileniz ile birlikte sağlık içerisinde erişmenizi temenni ediyorum. Bizlere güvenerek hizmet etme fırsatı veren sizlere minnet duyuyorum. Güler yüzlü ekibimiz ile sizlere daha iyi nasıl hizmet edebiliriz onun çabası ve gayreti içerisindeyiz” dedi.
      Başkan Büyükkılıç buradan Turan bölgesinde Erdal Türküm’ ün çocuklarının sünnet yemeğine katıldı. Hayırlı olması temennisinde bulundu, sünnet olan çocuklara birer küçük altın hediye etti.
               Buradan Büyük Bürüngüz’ e geçen Başkan Büyükkılıç,Küçük Bürüngüz,Subaşı ve Gesi’ de de vatandaşlar ile bayramlaştı.Mahallelilerde başkanın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, evlerinde hazırlanan baklava ve ayran ikramında bulundular.
 
 
KURUMSALMELİKGAZİE_HİZMETLERBELEDİYEMİZPERFORMANS PROGRAMIFAALİYET RAPORLARI
Bağlanan Kişi Sayısı :
1467674
Grafik Tasarım
© 2015 Kayseri Melikgazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü   Tüm hakları saklıdır.Sitede yayınlanan materyaller kaynak gösterilerek kullanılabilir.