Hızlı Menü
      Nasıl Ulaşırım ?
İLETİŞİM

Belediye Adı: 

Melikgazi Belediyesi 

Belediye Başkanı: 

Dr.Memduh BÜYÜKKILIÇ

Vergi Dairesi: 

Erciyes

Vergi Numarası 

5400040696 

Adres: 

Seyitgazi Mah.Nuhnaci Yazgan Cad. Melikgazi / KAYSERİ

Posta Kodu: 

38030

Telefon:

(0352) 207 21 00 - 01 - 02 - 03

 

FAKS NUMARALARI

Başkanlık (0352) 222 92 75

Yazı İşleri Müdürlüğü (0352) 207 21 90

Fen İşleri Müdürlüğü (0352) 222 30 02

Kültür ve Sos.İşler Müdürlüğü (0352) 207 22 02

Destek Hizmetleri Müd.Faks (0352) 222 71 41

T.İ.M. A.Ş. (0352) 207 22 39

Yılanlı Dağ Atölye Faks (0352) 222 71 41

Basın-Yayın Müd.Müdürlüğü (0352) 207 22 91

Mali Hizmetler Müdürlüğü (0352) 220 03 02

İnsan Kay.ve Eğt.Müdürlüğü (0352) 207 21 10

DAHİLİ TELEFONLAR
Serdar ÖZTÜRK2072107
Başkan Yardımcısı
Mustafa TÜRKMEN2072108
Başkan Yardımcısı
Mehmet KARAKÖSE2072109
Başkan Yardımcısı
Yüksel KAHRAMAN2072299
Başkan Yardımcısı
Mehmet YEREBASARİp2438
Müfettiş
Faruk YAMAN2072290
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ
Faruk AKBULUTGİLLER / M.Enver İLDAŞ2072291
Basın Yayın Kalemi
Cenani AYAYDIN2072292
Basın Yayın Servisi
Şükrü HASTA2072293
Basın Yayın Servisi
Halli TANRIVERDİ2072180
ÇEVRE KORUMA VE KONT. MÜDÜRÜ
Esra TEZEL2072181
Laborant
Erhan KUM2072182
Veteriner Hekim
Adalet ADIGÜZEL2072183
Çev. Korm.ve Kon. Kalemi
Hacı Ahmet ÖZALP2072286
Gassal
Mustafa YAPAN 2072240
DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
Serhat AYGÜN2072246
Derstek Hizmetleri Şefi
Ahmet TEMİZ2072241
Derstek Hizmetleri Kalemi
Mehmet ÖZDEMİR2072242
Derstek Hizmetleri Kalemi
Bülent MERT / Betül ŞENYÜZ2072243
İhale İşleri
Muhsin ERTURAL / Serkan DELİKTAŞ2072247
Mübayacı
Seyit MERCAN2072244
Baş Şöförlük
Mustafa ŞAHİN2072245
Fotokopi
Hamit GÖLTAŞ2072111
Sivil Savunma Uzmanı
Emin Baki ŞAHİN2072270
EMLAK ve İSTİMLAK MÜDÜRÜ
Mustafa ESEN2072271
Emlak Kalemi
Selim TÜRKMEN /R.ULUÇAY /A.GÜLLÜCE2072272
Emlak Servisi
Nazlı AKSOY/ M.TEKER/ L.AĞIRNASLIGİL2072273
Emlak Servisi
Reyhan KOÇAK / Tuğba ERDOĞAN2072274
Emlak Servisi
A.AKYÜZ/M.OĞUL/E.ETEM/Z.ERBAŞ/E.TOHUMCU2072275
Emlak Servisi
Ümit TÜFEK/Rıdvan KALKAN/Kasım YALDIZ2072276
Emlak Servisi
Mehmet CAĞŞAK2072277
Emlak Servisi
A.YILDIZ/M.DEMİR/Ş.KARABULUT/M.RAŞİT2072278
Emlak Servisi
M.Metin BÜYÜKÇELİK2072283
İcra Şefi
A.SARAÇ / F.KILIÇKAYA / H.SERBEST2072284
İcra Servisi
Sedat ERDOĞAN2072130
FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ
Üzeyir ADALAR2072131
Sekreter / Puantör
Muhterem AŞICIER / Fahriye DEĞİRMEN2072133
Fen İşleri Kalemi
Ufuktan ASLAN2072145
Asfalt Şefi
Hasan AYDEMİR2072135
Planlama Şefi
İsmail BAYRAM2072140
İhale Kesin Hesap Şefi
Mehmet Cemal ERSÖZ2072134
Yol Şefiliği
Mustafa CAN / Ahmet KAPLAN2072136
Mak. Mühendis / Tekniker
Adil Ahmet FİDAN /Ahmet ABAK2072137
Elk.Teknikeri/Elkt.Mühendisi
Erhan CAMKES / Ali ÇEŞME 2072139
Mühendis / Tekniker
Velican KAYADAŞ / Abdulhakim AKSÖZ2072141
Mühendis / Tekniker
İsmail İNCİ/M.A.YURTSEVEN/H.ELDEMİR2072142
Mühendis
Ahmet DAYI / Ali Rıza KILIÇ2072143
Mimar / İnşaat Teknikeri
Umut ASILÖZ / Hüseyin AKERTAŞ2072144
İnşaat Teknikeri
Ertuğrul ÜZÜM / Dursun ÇAĞAN2072146
İnşaat Teknikeri
B.ATEŞ / H. KAHRAMAN / N.PEHLİVAN2072147
Peyzaj Mimarı / İnş.Teknikeri
Halit ÇALIKER / Sadullah FİGEN2072149
Mühendis / Tekniker
Osman KOÇAK /M.Ali ASILÖZ /S.KORKMAZ2072138
Elektrikçiler
Ufuktan ASLAN2072145
Bilgi İşlem Şefi
Ali BENER2072223
Bilgi İşlem Servisi
Ahmet DEĞİRMEN2072224
Bilgi İşlem Servisi
Serkan YEMLİHALIOĞLU2072225
Bilgi İşlem Servisi
Salih KARAASLAN / Emre BUDAK2072226
Bilgi İşlem Servisi
Enver TÜRKMEN2072227
Bilgi İşlem Kalemi
Turhan SÜZGÜN2072228
Bilgisayar Mühendisi
Ufuk UÇAK2072229
Bilgisayar Mühendisi
Muhammet ÜNER2072260
HUKUK İŞLERİ MÜDÜRÜ
Sabri BAŞ / Cengiz ALKAN2072261
Hukuk İşleri Kalemi
Zühal SOYTÜRK / Hande NALBANTOĞLU2072262
Avukat
Ali DURAN /Züleyha DOĞAN /Hilal UYANIK2072263
Avukat
Tuba BARAN / Emel KÖK2072264
Avukat
Murat DAŞKIN2072265
Hukuk Servisi
Nail BAHŞİ2072236
MELİKGAZİ T.İ.M.A.Ş.
Zakir YAZICI2072237
T.İ.M.A.Ş. Servisi
Bekir TUNA2072238
T.İ.M.A.Ş. Servisi
Murat SEÇİLİR2072150
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ
Nevin SAMUR2072165
İmar ve Şeh. Kalemi
Okan ERDOĞAN2072166
Kent.Dön.ve Ruhsat Şefi
H.Mustafa DURUCAN / Nurullah ARSLAN2072167
Ruhsat Servisi
Hasan YILDIZİp2414
Ruhsat Servisi
Alparslan HACIHALİLOĞLU2072160
Mimar
Mustafa ÜNLÜ2072162
Proj.Kont.Yapı Dent.Şefi
Yelda BİLGİN2072161
Mimar
Fatma Bahar BAYER2072163
Mimar
Mine YÜCEL İp2417
Harita Mühendisi
Gonca ARINİp2413
İnşaat Mühendisi
Tayfun DURAN / Murat AKGÜNİp2410
İnşaat Mühendisi
Yusuf ALDEMİR2072164
Jeoloji Mühendisi
M.Fatih BEYAZIT2072179
Makine Mühendisi
M.Salih DEMİR2072159
Makine Mühendisi
Ebubekir GÜLŞEN2072169
Çevre ve İmar Den.Şefi
Mustafa AVŞAR2072168
Çevre ve İmar Den.Servisi
Ali Osman Serin / Görkem HERDEMİp2416
Çevre ve İmar Den.Servisi
İ.ÇANKAYA / M.AYTEKİN / M.TURGUT2072184
İmar Arşivi
İsmail YILDIZ2072110
İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRÜ
Halil İbrahim YEMLİK2072112
İns.Kay.ve Eğt.Servisi
Olcay GÜNDÜZ2072113
İns.Kay.ve Eğt.Servisi
Remzi SEZGİN2072114
İns.Kay.ve Eğt.Servisi
Soner KORKUTİp2409
İns.Kay.ve Eğt.Servisi
Kazım SUSAM / Rahman YILDIRIM2072118
MÜDÜR ÇAYOCAĞI
Mehmet SİN2072120
BEYAZ MASA
Sevinç BAL2072121
BEYAZ MASA
Erkan BİÇER / Tarık ATILGAN 2072129
İdari İşler Deposu
Bekir YERLİTAŞ2072122
Evlendirme Memuru
İlknur KAYA2072123
Evlendirme Servisi
Fatma YAPAN2072124
Evlendirme Servisi
Alaaddin PAKSOY / Yasin POSCU2072125
Evlendirme Servisi
2072115
Yemekhane Salonu
Ümit ÖZÜN2072116
Yemekhane Anbar
Osman SOYER / Mustafa AKSEN2072117
Yemekhane Mutfak
Mustafa FURAT2072126
Tekniker (Kaloriferci)
Gökhan KÖMÜRCÜİp3555
KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRÜ
Göktürk YAĞLIPINARİp3550
Sekreterlik
Ethem MEZGİTLİ / Seyit MERKEZOĞLUİp3551
Etüt Proje Şefi/Tekniker
Ahmet ÖZTOPUZ / Hakan KÖKERİp3552
Mühendis / Tekniker
Nurullah AYDOĞ / Alim DERİNGÖLİp3553
Mühendis / Tekniker
Makbule KURTOĞLU / Elif YILMAZİp3554
Mimar / Şehir Pilancısı
Selehattin ÖZDEMİRİp3556
Avukat
Selehattin ERDEMCİİp3557
Etüt Proje Kalemi
Gürcan SENEM2072266
KENTSEL TASARIM MÜDÜRÜ
Akgül UZUNOKUR / Derya GÜVEN2072216
Evrak Kalemi / İhale Serv.
Hafize YILDIZ / Elif YILMAZ2072148
Mimar / İnş. Mühendisi
Necdet KÜÇÜKİp3530
Harita Mühendisi
Nazlı DİNÇ / Fatmanur DOĞANİp3531
Mimar / Sanat Tarihçisi
Mehmet Akif TANRIVERDİİp3532
Peyzaj Mimarı
Talip ÇALIKOĞLUİp3533
İnşaat Mühendisi
Fatih YILDIRIMİp3534
Arkeolog
Ayhan ARSLAN2072200
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ
Selvinaz ERDEM2072201
Kültür ve Sos.İşl.Kalemi
Mustafa YENEN2072202
Sosyal Yardım İşleri Şefi
Arzu KARAGÖZ2072203
Çocuk Meclisi
Derya ERGÜNEŞ2072204
Diyetisyen
2072205
Spor Salonu (Aerobik)
İbrahim AKDAĞ2072206
Tiyatro Salonu
Mustafa KARABACAK2072207
Melmek
Ali Ekber ÖZDEMİR2072208
Eğitim ve Kültür Şefi
İp2420
Kültür Merkezi Çay Ocağı
Şükrü ÇELİKSOY2072230
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ
Hamdi YAĞCI2072233
Mali Hizmetler Şefi
Fatih BIYIKLI2072232
Mali Hizmetler Servisi
Selma GÜL / Hakan AĞIRNASLIGİL2072231
Mali Hizmetler Servisi
Yasin ÖZMEN / Hatice ÖZDEMİR2072234
Mali Hizmetler Servisi
Güray GÜLENTÜRK2072235
Strateji Geliştirme
İbrahim BALTACI2072280
Tahsilat Şefi
Halil BATU2072281
Tahsilat Servisi
Bayram DİKİLİTAŞ2072285
Tahsilat Servisi
H.KULAKSIZ/Z.ÇETİN/M.KARŞU/A.KASAP2072282
Vezne
Mehmet ÇAVUŞ 2072106
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ
Reyhan BACIOĞLU2072105
Başkanlık Sekreteri
İbrahim KARAHAN / YÜCEL AKKAYA2072104
Başkanlık Çayocağı
Haşmet Vahit ÖZTÜRK2072210
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ
Hatice FURAT / Elif MEZGİTLİ2072211
Park ve Bahçeler Kalemi
Perihan KARAGÖZ2072214
Ziraat Mühendisi
Ali SÜSLÜ 2072170
PLAN VE PROJE MÜDÜRÜ
Ü.Bengü ÇETİN2072152
Plan Proje Kalemi
Gülhan ÇAMSARI2072171
Plan Proje Kalemi
Mehmet SOYGÜLLÜCÜ2072174
Harita Şefi
Sedat ONAR2072154
Harita Servisi
İskender BAHAR2072155
Harita Servisi
Mehmet YETER2072156
Harita Servisi
Murat BULUT2072173
İmar Planlama Şefi
Ömer KARAYOL / Serhat SİTTİ2072127
Harita Mühendisleri
S.ERGAN / O.KAYA / B.ALBAYRAK2072172
Şehir Plancısı
2072158
İmar Planlama Servisi
Türkeş BAŞ2072175
Kamulaştırma Şefi
Hayrettin PATAT / Ahmet ÖNER 2072176
Kamulaştırma Servisi
Mustafa MIZRAK2072177
Kamulaştırma Servisi
Ali KAPLAN 2072178
Kamulaştırma Servisi
Sezai YILMAZ2072250
RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRÜ
Ahmet KAHVECİ2072252
Ruhsat Den.ve Müz.Şefi
İhsan AŞICIER2072251
Ruhsat Servisi
Mehmet KARACA / Cansu ALKAYA2072253
Ruhsat Servisi
Muammer AYGEN2072258
Ölçü Ayar Memuru
Şaban TÜFEK2072259
Ölçü Ayar Servisi
A.GÖKDEMİR/E.ATA/A.DÜZGÜN/Ü.İKBAL2072287
Müzaide Servisi
Ali ÖZTÜRK 2072215
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ
Mehmet YANAŞIK / Ebru ÖN2072212
Temizlik İşleri Şefi / Kalemi
Ramazan METE2072213
İhale İşleri
Mehmet YAVAŞ2072222
YAZI İŞLERİ VE KARARLAR MÜDÜRÜ
Fatma KARACA2072191
Yazı İşleri Şefi
Yusuf BOZBEY2072192
Yazı İşleri Servisi
Pınar Deniz ŞAHAN2072193
Yazı İşleri Servisi
Osman BEKAR / Hasan TAŞPINAR2072194
Yazı İşleri Servisi
Mesut GÜNEY2072195
Yazı İşleri Servisi
2072198
ENCÜMEN SALONU
2072199
MECLİS SALONU
Ahmet BİLGİNER2072294
Dijital Arşiv Şefi
Necla AYTEKİN 2072295
Dijital Arşiv Servisi
Mehmet ZORLU2072296
Dijital Arşiv Servisi
Arif BAKIRTAŞ 2072255
ZABITA MÜDÜRÜ
Vural ALTIPARMAK/Kenan YAĞMUROĞLU2072256
Zabıta Kalemi
KURUMSALMELİKGAZİE_HİZMETLERBELEDİYEMİZPERFORMANS PROGRAMIFAALİYET RAPORLARI
Bağlanan Kişi Sayısı :
1467674
Grafik Tasarım
© 2015 Kayseri Melikgazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü   Tüm hakları saklıdır.Sitede yayınlanan materyaller kaynak gösterilerek kullanılabilir.